Hotely

 

Vyberte si destinaci:

Gran Hotel Bahia del Duque Resort, Tenerife

www.bahia-duque.com/en

Gran Hotel Bahía del Duque Resort & Spa leží na ostrově Tenerife na břehu Atlantického oceánu. Je to luxusní rezidenční komplex inspirovaný koloniálním stylem a kulturou Kanárských ostrovů. Hotel nabízí špičkové služby v ubytování. Ostrov je obklopen křišťálově čistou vodou bohatou na mořský život. Letiště Tenerife Sur je vzdáleno přibližně 15 minut jízdy.

 

Grand hotel Central, Barcelona

www.grandhotelcentral.com

Grand Central Hotel Barcelona je designový hotel, který se chlubí sluneční terasou a nekonečným střešním bazénem s nádherným výhledem na barcelonskou gotickou čtvrť a katedrálu. Grand Central Hotel leží jen 3 minuty chůze od čtvrti Born se spoustou stylových obchodů a restaurací. Je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: noční život, tapas a nakupování

 

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží Mallorky. Stojí na útesu s výhledem na záliv Port Soller a je obklopen pohořím Tramuntana, Působí dojmem, že vznáší mezi nebem a mořem. Město Valldemossa je vzdálené 25 minut jízdy, centrum města Palma a letiště Palma se nachází 35 minut jízdy. Personál hovoří 7 jazyky.

Marbella Club Hotel • Golf Resort & Spa

www.marbellaclub.com

Tento luxusní hotel na pláži najdete mezi městy Marbella a Puerto Banús. Jeho zázemí tvoří 2 luxusní bazény a 5 restaurací. Je obklopený svěží zahradou, umožňuje přímý vstup na pláž a nabízí zdarma green fee do Marbella Club Golf Resort, kam hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu. Zde si můžete zdarma zahrát golf. Místní 18ti jamkové golfové hřiště navrhl Dave Thomas a otevírá se z něj výhled na Středozemní moře a Afriku.

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, Lanzarote

www.princesayaiza.com

Luxusně vybavený Princesa Yaiza Suite Hotel Resort plní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Hotel je přímo u pobřežní promenády v letovisku Playa Blanca. Centrum a jachetní přístav Marina Rubicon s četnými restauracemi, bary a kavárnami se nachází pouze několik minut chůze. Leží na jižním pobřeží ostrova Lanzarote, 30 km od letiště. 

Nenašli jste co jste hledali?
Napište nám nahoru
+420 222 523 299
info@noranora.cz
Ochrana osobních údajů - GDPR | Všeobecné obchodní podmínky | Informace k zájezdu