Hotely

 

Vyberte si destinaci:

Constance Ephelia je luxusní 5-hvězdičkový hotel, který nabízí špičkové ubytování. Hotel, ležící mezi bílými písečnými plážemi a kopci ostrova, se nachází minutu chůze od pláže. Je vzdálen necelých osm kilometrů od centra města Mahe Island a seychelský národní park Morne je odtud jen pár minut jízdy.

Frégate Island Private

www.fregate.com

Frégate Island Private zaručuje hostům unikátní zážitek s množstvím doprovodných aktivit, služeb a znamenitou kuchyní. Bělavé břehy ostrova Frégate obklopují jedno z nejkrásnějších a nejčistších míst, které má lidské oko možnost spatřit. Středisko je složeno z těch nejmodernějších vil, postavených s velkým ohledem na tamější křehký ekosystém. Tropický les na ostrově Frégate totiž poskytuje útočiště řadě ohrožených druhů živočichů a rostlin, které nikde jinde na světě nenajdete.

Vítejte v luxusní soukromé divočině! Seychelské půdy se dotknete jen na hlavním letišti a pak až na ostrově Ile du Norde, kam se z letiště dostanete helikoptérou. Nikdo jiný tu už není. Jen personál a fauna jako z Červené knihy ohrožených druhů. 

Maia Luxury Resort

www.maia.com.sc

Maia je jedním z nejluxusnějších středisek na Seychelách. Vily svou rozlohou a vybavením splňují kritéria i těch nejnáročnějších milovníků atraktivní dovolené. 

Constance Lémuria Resort

lemuriaresort.constancehotels.com

Středisko Lémuria se v roce 1999 stalo vůbec prvním zástupcem pětihvězdičkové Deluxe třídy na Seychelách. Architektura a design pokojů, postavených z přírodních materiálů, je v naprostém souladu s okouzlující přírodou severozápadního cípu ostrova Praslin. 

Nenašli jste co jste hledali?
Napište nám nahoru
+420 222 523 299
info@noranora.cz
Ochrana osobních údajů - GDPR | Všeobecné obchodní podmínky | Informace k zájezdu