Hotely

 

Vyberte si destinaci:

Corfu Imperial Grecotel Exclusive Resort

www.corfuimperial.com

Luxusní pětihvězdičkový hotel, který se nachází na vlastním poloostrově uprostřed zahrad a chlubí se nádherným výhledem na Iónské moře. Hotel najdete na západním pobřeží řeckého ostrova Corfu.

Blue Palace, a Luxury Collection Resort & Spa

www.bluepalace.gr

Jedinečný resort se 142 infinity bazény se nachází v oblasti zálivu Mirabello na severovýchodním pobřeží Kréty.

St. Nicolas Bay Resort Hotel & Villas, Kréta

www.stnicolasbay.gr

Příjemný malý hotel je situován na výjimečně tichém a klidném místě s ohromujícím výhledem na populární zátoku Mirabello na ostrově Kréta. Součástí hotelového komplexu je soukromá písečná pláž oceněná programem Blue Flag a rozsáhlé zahrady. 

Grecotel Amirandes Suites, Kréta

www.grecotel.com/crete/amirandes

Hotel Grecotel Amirandes je postaven v duchu paláců mínojských králů přímo u pláže. Jeho kamenná architektura zasazená do okolní přírody vytváří spolu s překrásným výhledem na moře a řadou okolních jezírek a bazénů neopakovatelnou atmosféru připomínající starověkou slávu Kréty.

Elounda Mare Hotel, Kréta

www.eloundamare.com

Pětihvězdičkový resort Elounda Mare Hotel se nachází na severním pobřeží ostrovu Kréta. Resort tvoří hlavní hotelová budova, bungalovy s bazénem a v tzv. „Minoan Royalty“ suity. Příjemné prostředí celého resortu vytváří spolu s úrovní servisu a s možnostmi trávení volného času ideální místo pro rodiny s dětmi, páry i hosty hledající místo pro odpočinek.

Elounda Gulf Villas, Kréta

www.eloundavillas.com

Exkluzivní a luxusní butikový hotel Elounda Gulf Villas leží na ostrově Kréta a nabízí 18 luxusních vil, z nichž každá má svůj vlastní bazén a 10 stylových apartmánů. 

Grecotel Creta Palace nalezneme ve střední části Kréty na severním pobřeží. Pětihvězdičkový exkluzivní resort se skládá z hlavní budovy hotelu a tří menších vesniček s bungalovy. Ve vzdálenosti cca 300 metrů je krásná písečná pláž.

Porto Zante Villas & Spa, Zakynthos

www.portozante.com

Komplex Porto Zante Villas & Spa se nalézá v oblasti zvané Tragaki ve východní části ostrova Zakynthos. Soukromá písečná pláž svým hostům nabízí veškerý komfort a soukromí. Porto Zante patří k oblíbeným místům odpočinku slavné klientely – politických špiček, významných obchodníků i umělců. 

Mykonos Grand Hotel & Resort

www.mykonosgrand.gr

Mykonos Grand je luxusní plážový resort koncipovaný tak, aby zachytil podstatu okolních přírodních krás a zároveň nabídl ubytování i nejnáročnějším klientům. Hotel se nachází na klidné písečné pláži Ayios Yiannis na ostrově Mykonos.

Kivotos, Mykonos

www.kivotosclubhotel.com

Vynikající poloha, podmanivý luxus a na míru šité služby dělají z komplexu Kivotos ideální destinaci. Tento unikátní komplex luxusních pokojů, elegantních apartmá a soukromých vil, se nachází v zátoce v západní části ostrova Mykonos

Danai Beach Resort, Chalkidiki

www.dbr.gr

Luxusní hotel Danai Beach se nachází na výběžku poloostrova Chalkidiki. Resort je obklopen borovicovými háji, svěžími zahradami, bílými písčitými plážemi a čistou tyrkysovou vodou. Jeho předností jsou skvělé služby a vynikající kuchyně.

Nenašli jste co jste hledali?
Napište nám nahoru
+420 222 523 299
info@noranora.cz
Ochrana osobních údajů - GDPR | Všeobecné obchodní podmínky | Informace k zájezdu