Hotely

 

Vyberte si destinaci:

Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa se nachází podél bílé písečné pláže lemované palmami v zátoce Trou d'Eau Douce.Na mezinárodní letiště SSR dojedete autem do 50 minut.  

Royal Palm Mauritius

www.royalpalm-hotel.com

Prestižní, elegantní a luxusní hotel Royal Palm se nachází na severním pobřeží ostrova v zálivu Grand Bay, který je známý jako centrum zábavy, obchodů, restaurací či barů. Nádherná pláž s jemným bílým pískem je chráněná lagunou. Krásná hotelová zahrada je plná tropických květů a stromů. Hotel leží 24 km od přístavu Port Louis a 70 km od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam.

St. Regis Mauritius Resort

www.stregismauritius.com
 
Proslulý St. Regis Mauritius Resort se zde tyčí nad tyrkysovou lagunou omývající výběžek ostrova, kterému se právem přezdívá „Klenot Indického oceánu“. Nachází se v kouzelné oblasti, které dominuje hora Le Morne, patřící ke světovému dědictví UNESCO.

Dinarobin Hotel Golf & Spa

http://www.dinarobin-hotel.com

Letovisko se nachází v klidném prostředí na jihozápadním pobřeží ostrova vedle hotelu Le Paradis.Dinarobin Hotel Golf & Spa  se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova.

Nenašli jste co jste hledali?
Napište nám nahoru
+420 222 523 299
info@noranora.cz
Ochrana osobních údajů - GDPR | Všeobecné obchodní podmínky | Informace k zájezdu