Hotely

 

Vyberte si destinaci:

Finolhu - Baa Atoll

www.finolhu.com

Resort Finolhu 

poskytuje úžasný zážitek. Hydroplánem dorazíte na místo za pouhých 30 minut od mezinárodního letiště Malé. 

Amilla Fushi

www.amilla.mv


Exkluzivní resort Amilla Fushi se nachází v biosférické rezervaci UNESCO atolu Baa. Do tohoto luxusního hotelu se dostanete hydroplánem za pouhých 30 minut od mezinárodního letiště Malé. 

 

Ostrov, který lidé poupravili k obrazu svému, fascinuje raritním počtem pláží. I kdybyste každý den navštívili jinou, nestačíte se během dovolené nabažit všech dvanácti. A ještě jedna kuriozita: navzdory množství hostů si rodiny s dětmi, páry, skupiny i přátelé užívají dostatečného soukromí díky velikosti ostrova a jeho vegetaci. 

Baros Maldives

www.baros.com

Klidná dovolená na nádherných plážích. Bujný porost tropické vegetace je obklopen mihotavými vodami mělké laguny pulsující podmořským životem. Pláže s úžasně jemným pískem jsou zastíněny listy velkolepých palem. 

Lily Beach Resort & Spa

www.lilybeachmaldives.com

Výjimečný hotel s ojedinělým all-inclusive programem.

Cheval Blanc Randheli

www.chevalblanc.com

Jen 40 minut letu hydroplánem z Malé, ve výjimečném prostředí luxusního resortu, se nachází panenská voda Indického oceánu i nádherná vegetace. Resort je navržen v součinnosti s přírodou ostrova, je dokonalou rovnováhou moderní architektury a tradiční inspirace. Díky zkušenostem a pochopení pro nejnáročnější klientelu Cheval Blanc Randheli poskytuje servis, který zajistí, aby každé přání hosta bylo splněno. 

Velaa Private Island

www.velaaprivateisland.com

Soukromý resort se nachází na atolu Noonu, který je vzdálený 190 km od letiště, přibližně 40 minut letu hydroplánem nebo 4 hodiny plavby luxusní jachtou. Kruhový ostrov o průměru cca 500 m je obklopen dlouhými bílými plážemi, které jsou omývány Indickým oceánem. Ostrov je rájem, který překoná nejkrásnější představy o dovolené.

 

Resort Soneva Fushi se nachází na tropickém ostrově Kunfunadhoo v severní oblasti Baa Atolu. Ostrov je 1400 metrů dlouhý, téměř 400 metrů široký a řadí se mezi největší ostrovy Malediv. Z Male vás sem dopraví letadlo během necelé půlhodiny. Krásných 55 vil se skrývá za bujnou tropickou vegetací. V jejich blízkosti se nachází korálový útes, který je součástí památek UNESCO. Veškeré zařízení je z přírodních materiálů. Také stravování se vyznačuje bio potravinami.

Four seasons at Landaa Giraavaru

www.fourseasons.com

Luxusní a oblíbený resort leží na jednom z větších maledivských ostrovů Landaa Giraavaru o rozloze cca 18 hektarů, což zaručuje dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci. Ostrov lemuje jedna z nejatraktivnějších maledivských lagun a široké pásmo bílého korálového písku. Naleznete zde dokonalost na pevnině i na moři – bujné tropické zahrady se snoubí s nekonečnou modří Indického oceánu.

 

Anantara Dhigu Resort & Spa

www.dhigu-maldives.anantara.com
Luxusní resort leží v tyrkysovém ráji na ostrově Dhigufinolhu. Je vzdálen pouhých 35 minut jízdy privátní komfortní lodí od mezinárodního letiště v Malé. Soukromý ostrov je obklopen přírodním korálovým útesem vytvářejícím lagunu, která umožňuje vilovému resortu být stejně exklusivním a exotickým jako samotná destinace. Pláž je díky jemnému písku a mělkému moři naprosto skvostná. 
 
Nenašli jste co jste hledali?
Napište nám nahoru
+420 222 523 299
info@noranora.cz
Ochrana osobních údajů - GDPR | Všeobecné obchodní podmínky | Informace k zájezdu