Hotely

 

Vyberte si destinaci:

Pan Deï Palais

www.pandei.com

Luxusní hotel Pan Deï Palais, zařízený v orientálním stylu, se nachází přímo v centru města Saint Tropez. Klid a soukromí si můžete vychutnat v zahradách, odpočívat v posteli s nebesy u bazénu nebo na lehátku pod slunečníkem a večer si dát koktejl v místním baru.

Hotel du Cap - Eden - Roc

www.hotel-du-cap-eden-roc.com

Zdobící jižní cíp Cap d´Antibes, hotel du Cap - Eden - Roc patří k těm místům, kde čas jakoby se zastavil v šumu borovic. Před sto lety tento elegantní hotel, ve stylu Napoleona III., jako první uvítal umělce, spisovatele a později také evropskou aristokratickou smetánku. V současné době je toto místo tajným útočištěm filmových hvězd, převážně během konání Filmového festivalu v Cannes. Je to opravdový ráj soukromí, luxusu a půvabu v kombinaci s dokonalostí. 

Cap d´Antibes Beach Hotel

www.hotels-antibes.com

V Cap d´Antibes se každý cítí neobyčejně a privilegovaně. Elegance je potěšením, které si nejlépe vychutnáte v soukromí. Současná moderní architektura a rovné linie jsou perfektně sladěné se středomořským prostředím i překrásnou zahradou plnou svěžích rostlin lemujících mořský břeh.  

Hotel Cap Estel se nachází na poloostrově jižního pobřeží Francie, zhruba 35 minut jízdy od letiště v Nice. Hotel poskytuje svým hostům naprosté soukromí a špičkový servis.

Grand- Hôtel du Cap Ferrat

www.fourseasons.com/capferra

Je skvostná bílá budova stojící hrdě na cípu mezi Nice a Monaco. Grand - Hôtel du Cap - Ferrat vždy přivítá své hosty maximálním luxusem a důmyslností. Z nedotčené přírody na špičce Cap Ferrat si užijete panoramatický výhled na Středozemní moře.

 

Château de la Chèvre d´Or

http://www.chevredor.com/

Hotel Château de la Chèvre d´Or se nachází mezi Monakem a Nice, v srdci středověké vesnice Eze - Village. Je to nebeské místo posazené na kopci s výhledem na moře. Umístění mezi Monakem a Nice je ideální, pokud se chcete zúčastnit různých sportovních aktivit, objevovat krásu přírody či zvířat. Nebo můžete jen tak vyrazit na tradiční trhy, které jsou pro tuto lokalitu typické. Buďte si jistí, že tím, co uvidíte, budete ohromeni.

 

Château Eza

Château Eza

Château Eza je ze všech hotelů na Azurovém pobřeží ten nejvíce ohromující. Leží v jedné z nejkrásnějších lokalit Côte d' Azur, mezi Monakem a Nice. Je situován v přebudovaném zámku středověké vesnice Eze.  Château Eza poskytuje ubytování v jedinečně zařízených pokojích a apartmá ve stylu doby Ludvíka XIII, ležících více než 400 metrů nad hladinou Středozemního moře.

Nenašli jste co jste hledali?
Napište nám nahoru
+420 222 523 299
info@noranora.cz
Ochrana osobních údajů - GDPR | Všeobecné obchodní podmínky | Informace k zájezdu